BILSENTERET HAUGESUND

Bilsenteret Haugesund AS er Nissan forhandleren på Haugalandet. Vi holder til i Hemmingstadvegen 15 og ønsker alle velkommen innom. Vi i Bilsenteret vil gjøre det som står i vår makt for å yte en så god service som mulig og derigjennom bygge ett godt kundeforhold til deg som Nissan-eier.

Nissan er stolt av de bilene og modellutvalget som vi har i porteføljen, og flere nyheter kommer. Ta gjerne turen innom Bilsenteret for en hyggelig bilprat, eller ved behov for service eller andre verkstedtjenester.

BILSENTERET HAUGESUND

Hemmingstadvegen 15, 5535 Haugesund
Telefon: 52 70 60 70
post@bilsenteret.haugesund.no

Åpningstider:

Man-fre 07.30-16.30
Torsdag: 07.30-19.00
Lørdag: 10.00-14.00

Salgsavdelingen åpner 09.00, lørdag 10.00

Klikk på kart for mer detaljer.

SALGSAVDELING

Magnus Hope Røeggen

Salgsansvarlig

Telefon 908 80 100
magnus.hope@bilsenteret.haugesund.no

Harald Wangen

Selger

Telefon 908 40 100
harald.wangen@bilsenteret.haugesund.no

Joar Borge

Selger

Telefon 909 72 200
joar.borge@bilsenteret.haugesund.no

ADMINISTRASJON

Arnstein Thengs

Daglig leder

Telefon 979 99 100
arnstein.thengs@aakrabil.no

SERVICE

Trond Kjetil Hauso

Kunderådgiver

Telefon 960 91 283
trond.kjetil.hauso@bilsenteret.haugesund.no

Johan Hjelmaas

Serviceleder

Telefon 900 31 363
johan.hjelmaas@bilsenteret.haugesund.no

Chris Stian T. Hovda

Kunderådgiver

Telefon 52 70 60 78
chris.thorvaldsen@aakrabil.no